Polo Tv Newsy Najnowszy klip grupy Weekend promuje jesienny hit stacji Polo tv, serial „Miłość w rytmie disco"

Najnowszy klip grupy Weekend promuje jesienny hit stacji Polo tv, serial „Miłość w rytmie disco"

dodano: 17.09.2014

Podobał Wam się nowy teledysk Radka Liszewskiego? A to ledwie przedsmak tego, co czeka Was już 27 września. Tego dnia zobaczycie pierwszy odcinek najbardziej roztańczonego serialu w historii telewizji - „Miłość w rytmie disco"! Serial wchodzi na antenę Polo tv w sobotę, punktualnie o 18:00. Najnowsza piosenka Radka Liszewskiego promuje tę produkcję.
Pewnie zastanawialiście się, kim są pojawiający się w teledysku i towarzyszący liderowi grupy Weekend aktorzy - filigranowa blondynka i przystojniak z filuternym błyskiem w oku, którzy namiętnie całują się pod koniec klipu? To Nikola i Paweł – bohaterowie naszego serialu „Miłość w rytmie disco". Spotkacie ich już 27 września o 18:00 na antenie Polo tv.

Przez 11 kolejnych odcinków będziemy wraz z nimi bywać w pewnym nocnym klubie i śledzić losy innych postaci pojawiających się w serialu. Będą miłosne rozterki, zdrady, seks, złamane serca a nawet sceny przemocy, a więc wszystko to, co nie omija nas w prawdziwym życiu. Prócz tego potężna dawka najlepszej muzyki disco polo. Przy tym serialu nie będziecie się nudzić. To pierwsza taka produkcja Polo tv. Jesteście ciekawi?


Tagi