Polo Tv Newsy Najnowszy odcinek Vipo Disco Polo Hity w internecie - lider Holiday Marek Nikołajuk, Yankiel czyli Piotr Lewczuk, niespodzianki i przebój po białorusku

Najnowszy odcinek Vipo Disco Polo Hity w internecie - lider Holiday Marek Nikołajuk, Yankiel czyli Piotr Lewczuk, niespodzianki i przebój po białorusku

dodano: 13.10.2014

Kto nie widział sobotniego Vipo, musi to szybko nadrobić. Ostatni program Wojtka Grodzkiego obfitował w ciekawych gości, niespodzianki oraz wspaniałe premiery. Wśród nich pojawiła się nawet jedna opatrzona napisami. Skąd się one wzięły? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w programie. Obejrzyjcie już teraz Vipo Disco Polo Hity w internecie na polotv.pl.
W ostatnim programie Wojtek Grodzki zaprosił Was na spotkanie aż z dwoma wokalistami. Jednym z nich był lider grupy Holiday Marek Nikołajuk, drugim wzięty ortopeda, a od niedawna także twórca przebojów disco polo Yankiel czyli Piotr Lewczuk. Panowie opowiedzą o swoich najnowszych utworach i trudach związanych z produkcją teledysków.

Poznacie także członków rodziny lidera grupy Gesek. Na planie jego nowego klipu pojawiła się jego żona i urocze dzieciaki. Natomiast Janusz Konopla ma dla Was niezwykle oryginalną propozycję. Najnowszą piosenkę artysta postanowił zaśpiewać w języku białoruskim. Muzyk od zawsze deklarował sympatię do naszych wschodnich sąsiadów. Teraz dał temu wyraz w utworze „Lubaja moja”.

Oglądajcie ten niezwykły odcinek Vipo Disco Polo Hity na naszej stronie internetowej - część 1, część 2.Tagi