Polo Tv Newsy Najnowszy teledysk Mejk „Graj dla mnie” już wkrótce na antenie Polo tv - a już teraz sprawdźcie, co działo się na planie klipu

Najnowszy teledysk Mejk „Graj dla mnie” już wkrótce na antenie Polo tv - a już teraz sprawdźcie, co działo się na planie klipu

dodano: 20.10.2014

Już jutro przeżyjecie prawdziwy powrót do przeszłości. Wszystko za sprawą najnowszego klipu formacji Mejk „Graj dla mnie”. Dzięki Elwirze i Mariuszowi przeniesiemy się do czasów szczęśliwego dzieciństwa, beztroskich zabaw na trzepaku i gry w kapsle. O co w tym wszystkim chodzi? Włączcie Polo tv o 17:15 i sprawdźcie sami.


Fot. R. Dorosz

Jutrzejszy Discopolot zapowiada się niezwykle intrygująco! Przeniesiemy się w urocze plenery Parku Miejskiego w Otwocku, gdzie w połowie września powstawał nowy klip formacji Mejk „Graj dla mnie". Program poprowadzi dla Was sama Elwira. To ona opowie, skąd wziął się pomysł na taki właśnie oldschoolowy klip. Poznacie także prawdziwy sens słów: „...on dał jej więcej, słowa w przysiędze, od tej pory grali na głosy dwa…” O jaką grę tutaj chodzi?

Więcej o tym niezwykłym klipie dowiecie się już jutro o 17:15 w Polo tv. A już dziś zajrzyjcie na plan klipu za pośrednictwem naszej galerii zdjęć i zobaczcie co Was tam czeka!