Polo Tv Newsy Nikola, Paweł i Daro już na Was czekają! Oglądajcie już teraz trzeci odcinek serialu Miłość w rytmie disco!

Nikola, Paweł i Daro już na Was czekają! Oglądajcie już teraz trzeci odcinek serialu Miłość w rytmie disco!

dodano: 11.10.2014

Już dzisiaj w serialu Miłość w rytmie disco czekają Was niezwykle dramatyczne wydarzenia. Poznacie przyjaciółkę Nikoli, Anetę. Śliczna dziewczyna jest zakochana z wzajemnością w wokaliście disco polo. Młodzi ukrywają swoją miłość przed zaborczym ojcem Anety. Ten nie chce nawet słyszeć o takim zięciu. Znalazł dla swojej córki już innego, lepszego kandydata. Czy zakochani pokonają piętrzące się trudności? Sprawdźcie sami!

Zobaczcie koniecznie, jak potoczą się losy naszych serialowych bohaterów. Będziecie świadkami gwałtownego rozstania uroczej Nikoli z jej chłopakiem Grześkiem. Kto zajmie jego miejsce u boku wrażliwej kelnerki?

Kraj produkcji: Polska

Przekonajcie się także, czy zakochana Aneta poradzi sobie z zaborczym, porywczym ojcem. Stanisław jest nieustępliwym, władczym człowiekiem. Samotnie wychowywał córkę i dlatego uważa, że ma prawo decydować o jej przyszłości. Muzyk nie jest według niego dobrą partią dla jego jedynaczki. Czy mimo silnego oporu ojca Aneta spełni swoje marzenie o szczęściu w ramionach ukochanego?