Polo Tv Newsy Nowa miłość Sylwka Gazdy! Czy lider Power Play porzuci dla niej muzykę?

Nowa miłość Sylwka Gazdy! Czy lider Power Play porzuci dla niej muzykę?

dodano: 28.10.2014

Zamość górą! - taki okrzyk triumfu wydał z siebie Sylwek Gazda, kiedy dowiedział się, że uzyskał najlepszy czas przejazdu bolidem KTM x-BOW. Obejrzyjcie najnowszy odcinek Mistrza kierownicy, który jest już dostępny w internecie i dowiedzcie się, jaka jest nowa miłość Sylwka Gazdy!
Wbrew temu, co twierdził przed swoją pierwszą próbą, przejazd KTM x-BOW na torze wyścigowym to nie było żadne „Oj tam, oj tam”. To była prawdziwa Formuła 1! Nie gorzej niż z bolidem Gazda poradził sobie z Audi 80. Jak stwierdzili prowadzący program, Sylwek to prawdziwy Cichociemny. Za kierownicą zachowuje się jak rasowy rajdowiec!

Jako dziecko marzył o tym, by być pilotem. Jego zmagania na torze potwierdzają, że prędkość to jego drugie imię! Czy po tym ekscytującym doświadczeniu lider grupy Power Play porzuci muzykę dla swojej nowej miłości – wyścigów? Mamy nadzieję, że nie. Jedno jest pewne, Sylwek Gazda – spokojny, skromny zodiakalny koziorożec pokazał się na torze z zupełnie innej strony. Już teraz wiemy, skąd wzięła się nazwa jego grupy. Sylwek to po prostu czysty POWER! Czy ktoś będzie w stanie zagrozić jego pozycji mistrza kierownicy?
Zobaczcie, jak poradził sobie z poślizgiem i zawrotną prędkością wokalista Power Play! Część pierwsza i część druga tego programu już w internecie!
Tagi