Polo Tv Newsy Nowa piosenka Zanozy! Tajemnicza i uśmiechnięta wokalistka i jej nowy utwór w sobotnim Vipo Disco Polo Hity!

Nowa piosenka Zanozy! Tajemnicza i uśmiechnięta wokalistka i jej nowy utwór w sobotnim Vipo Disco Polo Hity!

dodano: 05.12.2014

Tancerka, choreografka, a także świetna wokalistka – Jelena Kwiatkowska czyli Zanoza zasiądzie tuż obok Wojtka Grodzkiego na czerwonej kanapie w programie Vipo Disco Polo Hity. Nowa piosenka Zanozy „Uśmiech za grosz” będzie główną premierą sobotniego programu. Chcecie lepiej poznać tę tajemniczą artystkę? Bądźcie z nami w sobotę o 10:05.Specjalne, mikołajkowe wydanie programu Wojtka Grodzkiego Vipo Disco Polo Hity już w tę sobotę. Nasz prowadzący ma dla Was nie lada niespodziankę. Na jego vipowskiej, czerwonej kanapie zasiądzie urocza i zdobywająca coraz większą popularność Zanoza. Jej wschodni akcent intryguje a utwór „Raz i dwa” porywa do tańca.

W wywiadzie artystka opowie m.in. w jakich klimatach muzycznych czuje się najlepiej, co skłoniło ją do przeprowadzki z rodzinnej Moskwy do pięknego Inowrocławia oraz o przyjaźni z Piotrem Galińskim. Dowiecie się także czy trudno było go namówić do udziału w jej teledysku. Będzie też pewna smaczna niespodzianka. Jaka? Sprawdźcie to koniecznie w sobotnim Vipo punktualnie o 10:05!

Zobacz zwiastun programu!Tagi