Polo Tv Newsy Nowa płyta Fanatic już dziś może być Twoja!

Nowa płyta Fanatic już dziś może być Twoja!

dodano: 05.03.2015

Elektryzujące wieści dla fanów zespołu Fanatic! W sprzedaży właśnie pojawił się nowy krążek zespołu „Zwariowana Gocha”. To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Na ścieżce dźwiękowej znalazły się zarówno gorące nowości, jak i remiksy wielkich przebojów formacji Fanatic! Lepszego prezentu z okazji 25-lecia powstania zespołu fani nie mogli się spodziewać!„Zwariowana Gocha” to tytuł najnowszego albumu pionierów muzyki disco polo - legendarnej grupy Fanatic! Na krążku znalazło się aż 16 utworów w tym m.in. „Daj mi kasę”, „Rozstanie”, „Impreza” czy „Zabierz mnie”- premierowy utwór z I Ogólnopolskiego Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku. Znajdziecie tu także promujący płytę najnowszy przebój zespołu o pewnej szalonej kobiecie. Chodzi oczywiście o utwór „Zwariowana Gocha”, którego teledysk miał premierę w styczniu na antenie Polo tv.

Wielbicieli twórczości Leszka, Jurka i Sławka z pewnością ucieszy też fakt, że na płycie znalazła się również odświeżona wersja ich wielkiego szlagieru „Czarownica"! Album jest zwieńczeniem wielkiego jubileuszu zespołu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku grupa Fanatic obchodziła 25-lecie pracy artystycznej.

Płyta od jutra pojawi się w sprzedaży w całej Polsce ale już dziś możecie nabyć ją w sklepie wydawcy. Gorąco polecamy!Tagi