Polo Tv Newsy Nowa płyta Stachursky'ego będzie inna niż dotychczasowe! Jaka dokładnie? Odpowiedź w najbliższym Disco Polo Live

Nowa płyta Stachursky'ego będzie inna niż dotychczasowe! Jaka dokładnie? Odpowiedź w najbliższym Disco Polo Live

dodano: 09.01.2015

Stachursky powraca do korzeni. Wokalista postanowił podbić serca młodszej widowni i już niebawem na rynku ukaże się krążek tego wokalisty z jego największymi hitami w zupełnie nowych, dyskotekowych aranżacjach. Jaka będzie nowa płyta Stachursky'ego? Odpowiedź na to pytanie w najbliższym Disco Polo Live!Po dwudziestu latach na scenie Stachursky postanowił swoje największe hity zaprezentować młodej publiczności. Ukażą się one jednak w odświeżonej wersji, z nowymi brzmieniami i aranżami. Więcej o tym projekcie usłyszycie już jutro w programie Disco Polo Live.

Zobaczycie w nim także najnowsze dzieło Stachursky'ego „Za to co ma”. W klipie obok Jacka pojawił się także Mateusz Mijał. Zestawienie dwóch różnych wokali, charakterów i pokoleń dało ciekawy efekt. Artysta od dawna chciał stworzyć projekt lekki, taneczny, wesoły, rozrywkowy z mądrym tekstem. I tak właśnie narodził się ten klip.

Rozmowa z Jackiem Stachurskim już w sobotę 10 stycznia o 19:00.

Tagi