Polo Tv Newsy Nowa ramówka - Polo tv zmienia się jesienią!

Nowa ramówka - Polo tv zmienia się jesienią!

dodano: 29.08.2014

Od września nowa ramówka Polo tv. Kończymy już okres wakacyjnych powtórek. Na antenę wracają premierowe odcinki Waszych ulubionych programów. Niektóre z programów znikną z ramówki a w ich miejsce pojawią się zupełnie nowe formaty.


Koniec wakacji oznacza wielkie zmiany w ramówce naszej telewizji. Już od września powrócą premierowe odcinki znanych i lubianych przez widzów Polo tv programów: VIPO, Disco Relax, Profesorre Topla Lala, Video Mix, Discopolot.

Z ramówki znikają Kuchnia Polowa i Masters Music Box. W poniedziałki, począwszy od 8 września, o 17:15 nadawać będziemy program Mistrz Kierownicy, Najszybszy Kierowca Disco - odcinki powtórkowe. Piątkowe popołudnia należeć będą do programu Top 20. Powróci on na naszą antenę już 12 września o 17:00.

Wrzesień będzie także miesiącem nowości. Jedną z nich będzie serial Miłość w rytmie disco. Pojawi się on na naszej antenie już w sobotę 27 września o 18:00.

Tego dnia naszą ramówkę wzbogaci też program Najlepsi z najlepszych. Prezentować tu będziemy sylwetki gwiazd, najciekawsze wydarzenia i koncerty disco polo.

Od poniedziałku do czwartku o 20:00 kontynuować będziemy nasze pasmo koncertowe Legendarne koncerty Polo tv. To wyjątkowe imprezy okolicznościowe i festiwale zarejestrowane przez naszą stację.

We wrześniowe niedzielne wieczory pokażemy ostanie koncerty wakacji w tym m.in. relacje z 17 Wielkiego Pożegnania lata w Iłowie. Zapraszamy!