Polo Tv Newsy Nowości disco polo 2017. Premiera nowego klipu CamaSutry już dziś. Wtorek, 31 stycznia, Disco Studio

Nowości disco polo 2017. Premiera nowego klipu CamaSutry już dziś. Wtorek, 31 stycznia, Disco Studio

dodano: 31.01.2017

Nowości disco polo 2017. Zapraszamy na premierę najnowszego dzieła CamaSutry - Disco Studio, tuż po 17:15. Nie przegapcie tego!

Zdjęcie z artykułu: Nowości disco polo 2017. Premiera nowego klipu CamaSutry już dziś. Wtorek, 31 stycznia, Disco Studio
Teledyski disco polo - Camasutra - Grzeszne myśli źródło: materiały Polo tv

Nowości disco polo 2017. To już dziś. We wtorek 31 stycznia 2017 zobaczycie po raz pierwszy najnowszy teledysk CamaSutry, klip do piosenki disco polo zatytułowanej „Grzeszne myśli”. Fani wokalistki, która ma na swoim koncie takie hity disco polo jak: „Kasa Extraklasa”, „Jesteś ideałem” czy „Obojętna” już od pewnego czasu z niecierpliwością czekają na jej najnowszą produkcję. Teledysk zapowiada się bardzo interesująco! Jak zdradziła CamaSutra, akcja opowieści rozgrywa się na sali balowej, na której parkiecie, wśród karnawałowych masek i par wirujących na parkiecie, rozkwita cudowna miłość.

Warstwa muzyczna także zapowiada się ciekawie - dominują w niej gorące taneczne rytmy i dźwięk saksofonu.

Przygotowując klip CamaSutra zdradziła kilka szczegółów produkcji. - Ten klip będzie inny niż wszystkie! Szykujemy dla naszych fanów coś bajkowego, karnawałowego i bardzo kolorowego.  Historia będzie bajkowa, karnawałowa i bardzo kolorowa - powiedziała nam śliczna wokalistka formacji CamaSutra.

Zapraszamy was serdecznie na tę niesamowitą premierę - Disco Studio, wtorek, 31 stycznia 2017, godzina 17:15.

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL