Polo Tv Newsy Nowości disco polo i inne atrakcje. Disco Studio zaprasza na czwartkowe wydanie programu

Nowości disco polo i inne atrakcje. Disco Studio zaprasza na czwartkowe wydanie programu

dodano: 10.11.2016

Nowości disco polo, premiery, pozdrowienia i... młode wilki disco polo. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy na czwartkowe Disco Studio.

Zdjęcie z artykułu: Nowości disco polo i inne atrakcje. Disco Studio zaprasza na czwartkowe wydanie programu
Teledyski disco polo - Calibra - Zaskakujesz mnie źródło: materiały Polo tv

 

Nowości disco polo, premiery, pozdrowienia i nie tylko. Czwartkowe Disco Studio będzie pełne niesamowitych muzycznych atrakcji. Na początek programu przedstawimy wam piosenkę Czadomana ,,Chodź na kolana" w wykonaniu estradowym. Czadoman wystąpi już niedługo na gorącym disco party Łódź Disco Fest.

Zaraz potem - premiera. Kuba z zespołu Playboys prosto z dachu Polo tv zapowie zupełnie nowy klip, który zespół Playboys nagrał w duecie z Mario Bischinem.

Po premierze - czas na pozdrowienia. Tym razem usłyszycie je od zespołu disco polo Cliver. Nie zabraknie też piosenki disco polo w wykonaniu tego zespołu, będzie to teledysk do kawałka ,,Moje ciało oszalało".

Tuż potem, w części Wszystko mi disco - cztery kolejne premiery - piosenki disco polo ,,Tak już bez Ciebie" Piękni i Młodzi, ,,Ta dziewczyna ze snu" - Moment, ,,Jesteś najważniejsza" - Toledo oraz ,,Zaskakujesz mnie" Calibra.

A gdy już ochłoniecie po tak piorunującej dawce premier hity disco polo na deszczowe wieczory wybierze dla was zespół Classic. Już teraz zdradzimy wam, że jednym z nich będzie kawałek, który zaśpiewa dla was Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent - ,,Tańcząca w deszczu".

Zapraszamy do oglądania Disco Studio - czwartek, 10 listopada 2016, godz. 17:15.


OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA STRONIE POLOTV.PL