Polo Tv Newsy Nowy klip grupy Akcent - „Kochana wierzę w miłość” - prosto z gorącej i słonecznej Florydy już wkrótce w Polo tv!

Nowy klip grupy Akcent - „Kochana wierzę w miłość” - prosto z gorącej i słonecznej Florydy już wkrótce w Polo tv!

dodano: 21.01.2015

Dzięki Zenkowi Martyniukowi poczujesz się jak w samym środku upalnego lata! Dlaczego? Nowy teledysk grupy Akcent „Kochana wierzę w miłość” został nakręcony na złocistych plażach słonecznej Florydy i dzięki niemu już wkrótce przeniesiecie się tam, gdzie lśnią morskie fale i świeci cudowne słońce. Egzotyczny klip już wkrótce na antenie Polo tv!



Takiej niespodzianki fani grupy Akcent się chyba nie spodziewali. W samym środku szarej zimy Zenek wybrał się na słoneczną Florydę, by dla swoich wiernych fanów stworzyć gorący, prawdziwie wakacyjny klip disco polo. Białe plaże, krystalicznie czysta woda, gorące słońce, palmy - jednym słowem egzotyka i niezwykle piękna kobieta u boku Zenka. Kim jest tajemnicza blondynka? Tego nie wiemy, ale trzeba przyznać, że w teledyskach grupy Akcent pojawiają się same piękne kobiety.



Tematem utworu jest jak zawsze miłość a melodia porywa od pierwszych taktów. Zapowiedź tego utworu znajdziecie na oficjalnym fanpage'u zespołu. Więcej na temat tego teledysku już wkrótce na naszej stronie internetowej!



Tagi