Polo Tv Newsy Nowy klip Shine i Din Dong „Tylko mnie kochaj” już dziś w Polo tv! Zobaczcie, jak wygląda miłość w czasach smartfonów, komputerów i tabletów!

Nowy klip Shine i Din Dong „Tylko mnie kochaj” już dziś w Polo tv! Zobaczcie, jak wygląda miłość w czasach smartfonów, komputerów i tabletów!

dodano: 13.11.2014

Już dziś w Polo tv premiera nowego klipu uroczej prawniczki ukrywającej się pod pseudonimem Shine oraz grupy Din Dong. „Tylko mnie kochaj” to romantyczny utwór o miłości w czasach tabletów, komputerów i smartfonów. Będzie romantycznie, zabawnie i lekko. To nie pierwszy wspólny projekt tych artystów. Już wcześniej nagrali razem teledysk do piosenki „Hola, hola”. Najwyraźniej współpraca dobrze im się układa.W dzisiejszym programie Wszystko mi disco mamy wielką niespodziankę dla wszystkich fanów ślicznej Shine i chłopaków z grupy Din Dong. Muzycy po raz kolejny połączyli siły i stworzyli klip do piosenki „Tylko mnie kochaj”. Tak powstał utwór disco polo o romantycznym przesłaniu i mocnym, tanecznym rytmie. Jeśli dodamy do tego lekki i zabawny klip, to mamy gotowy przepis na hit. Czy nowa propozycja od Shine i Din Dong podbije Wasze serce? Sprawdźcie już dziś o 17:15. Specjalnie dla Was mamy też zdjęcia z tego teledysku! Możecie je obejrzeć w naszej galerii


Tagi