Polo Tv Newsy Nowy klip Summer Night na romantyczne pożegnanie lata

Nowy klip Summer Night na romantyczne pożegnanie lata

dodano: 23.09.2014

Samotna, piękna kobieta i zakochany do nieprzytomności facet w przepięknej scenerii mazurskich jezior, lasów i łąk, czyli nowy klip Summer Night. Czy tych dwoje połączy gorące uczucie? Włączcie Polo tv i przekonajcie się sami.
Wbrew pozorom to nie scena z filmu tylko fragment najnowszego klipu formacji Summer Night, którego premierę mogliście zobaczyć kilka dni temu na antenie naszej stacji. Piosenka „Zakochałem się (coś mi odwaliło)” to połączenie skocznej, tanecznej muzyki i romantycznego tekstu. Maciej Wawiórko, lider zespołu Summer Night, sam pisze słowa i muzykę do swoich utworów. Ostatnio zdradził nam, że najbardziej lubi tematykę miłosną i najchętniej tworzyłby tylko takie utwory. Wiadomo jednak, że ludzie lubią się wyszaleć. W repertuarze każdego artysty muszą znaleźć się więc także szybkie, energetyczne rytmy. Nowy klip Maćka łączy oba te nurty.

Artysta od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad materiałem do swojej drugiej płyty. Krążek ma ukazać się wiosną przyszłego roku. Utwór „Zakochałem się (coś mi odwalił)” będzie go promował.