Polo Tv Newsy Nowy klip zespołu Coolers, czyli hazard, ryzyko, drogie trunki i piękne kobiety. Jego premiera już jutro w programie Discopolot Premiery !

Nowy klip zespołu Coolers, czyli hazard, ryzyko, drogie trunki i piękne kobiety. Jego premiera już jutro w programie Discopolot Premiery !

dodano: 08.12.2014

Po udanym duecie z Norbim formacja Coolers zaprosiła do współpracy wokalistę znanego raczej z rockowego repertuaru. W ich najnowszym utworze pt. „Aty, aty” wystąpi Krzysztof Skiba. Nowy klip zespołu Coolers usłyszycie premierowo już jutro w programie Discopolot Premiery! Będzie się działo!Hazard, ekskluzywne, pałacowe wnętrza, piękne kobiety, unoszący się w powietrzu zapach cygar to wszystko i wiele więcej znajdziecie w najnowszej produkcji zespołu Coolers pt. „Aty, aty”. Jakby tego było mało grupa zabiera nas w podróż w czasie. Cofniemy się do lat 30. ubiegłego wieku. Ktoś straci nawet całą fortunę. Na planie tego niezwykłego klipu gościł nasz prezenter Jacek Mędrala. Kogo tam spotkał i co udało mu się podejrzeć przekonacie się już jutro o 17:15 w programie Discopolot Premiery. W jaką postać wcielił się w tym teledysku lider formacji Big Cyc? Zdradzimy Wam już teraz, że będzie to rola znacząca!


Tagi