Polo Tv Newsy Nowy numer Super Hity Disco Polo już w kioskach!

Nowy numer Super Hity Disco Polo już w kioskach!

dodano: 25.09.2014

W drugim numerze Super Hity Disco Polo - kolorowego magazynu o gwiazdach disco polo, znajdziecie newsy i materiały o zespołach Classic, Basta, Andre, Mejk, płytę CD, a także wielką niespodziankę - plakat z autografem Czadomana! Nowy numer Super Hity Disco Polo już w kioskach!
W najnowszym wydaniu magazynu Super Hity Disco Polo oprócz gorących newsów o Waszych ulubionych artystach i tekstów ich największych przebojów znajdziecie płytę CD z 10 megahitami tego roku, a także wszystko o serialu „Miłość w rytmie disco”!

Nie zwlekaj! Już teraz kup nasz nowy magazyn i poznaj sekrety swoich idoli. Przeczytaj relacje z letnich festiwali. Zobacz, jak żegnano lato w Iłowie! Razem z gazetą otrzymasz odjazdowy krążek z 10 hitami, bez których nie uda się żadna impreza. Znajdziesz tu także pakiet informacji o jesiennym hicie stacji Polo tv – serialu „Miłość w rytmie disco”. Już teraz przeczytaj, kim są główni bohaterowie, zobacz zdjęcia z planu produkcji, poznaj fabułę i sekrety najbardziej roztańczonego serialu tej jesieni. Pierwszy odcinek serialu już w sobotę 27 września o 18:00!