Polo Tv Newsy Nowy plebiscyt telewizji Polo tv! Wybierzcie z nami najlepsze teledyski disco polo! Nasza zabawa rusza już w poniedziałek! Czekamy na Wasze głosy!

Nowy plebiscyt telewizji Polo tv! Wybierzcie z nami najlepsze teledyski disco polo! Nasza zabawa rusza już w poniedziałek! Czekamy na Wasze głosy!

dodano: 16.01.2015

Zagłosuj i wybierz wraz z nami najlepsze teledyski disco polo! Już w poniedziałek zaczynamy nasz wielki plebiscyt. Od 19 do 26 stycznia będziecie mogli zagłosować na Wasz ulubiony klip. Wystarczy, że wejdziecie na profil fejsbukowy Polo tv i oddacie swój głos na jedną z piętnastu zamieszczonych tam piosenek. Głosowanie zakończy się w poniedziałek 26 stycznia.To jednak nie koniec naszej zabawy. W poniedziałek 26 stycznia nasz plebiscyt pojawi się na stronie internetowej Polo tv. Od tego dnia, od godziny 20:00 będziecie mogli przez cały tydzień głosować aż na 5 spośród kolejnych 15 klipów. Głosowanie na stronie internetowej Polo tv rozpoczyna się o 20:00 w każdy poniedziałek począwszy od 26 stycznia w dniu emisji premierowego odcinka programu Top 100 Teledysków Disco Polo, a kończy w kolejny poniedziałek o 19:00. Głosujecie na pięć ulubionych klipów z danego odcinka. Na każdy klip można oddać tylko jeden głos. W ostatnim tygodniu głosowania zasady ulegną zmianie. W poniedziałek 16 marca podamy Wam wyniki i wyłonione przez Was 40 najlepszych klipów disco polo.W wyborze mogą pomóc Wam komentarze artystów, dziennikarzy i prezenterów naszej stacji zamieszczone w każdym odcinku programu Top 100 Teledysków Disco Polo.Wśród nich znajdą się m.in. Maciej Smoliński, Wojtek Grodzki, Jacek Kaczyński, Marcin Miller, Robert Klatt, Marek Gwiazdowski, Bartek Padyasek, Jorrgus, Edyta Folwarska, Krystian Pudzianowski.