Polo Tv Newsy Nowy teledysk Etny - premierowo już w czwartek, tylko w Polo tv!

Nowy teledysk Etny - premierowo już w czwartek, tylko w Polo tv!

dodano: 21.11.2014

Ta kobieta to prawdziwy wulkan pomysłów i niewyczerpane źródło kreacji. Jej ostatni utwór „Mamisynek” szturmem zdobył serca fanów ale Etna nie spoczywa na laurach. Właśnie powstał nowy teledysk wokalistki! Premiera klipu do piosenki „Misiak” już w czwartek w Polo tv!Kim jest tytułowy Misiak? Etna zdradziła nam, że po wielkim sukcesie jej poprzedniego utworu często pytano ją w wywiadach czy woli macho czy maminsynka? Jej nowy klip jest odpowiedzią na to pytanie. Etna zdecydowanie preferuje twardzieli, i taki jest właśnie bohater jej kolejnej produkcji. Misiak to prawdziwy playboy i macho. Klip utrzymany jest w zabawnej konwencji, jak większość teledysków tej artystki.- Mam nadzieję, że kobiety pokochają „Misiaka” tak jak pokochały „Mamisynka”- mówi wokalistka.

Zdjęcia miały być realizowane na otwartym basenie. Te palny pokrzyżowała jednak pogoda. Przez cały dzień lał deszcz i było bardzo zimno. Nie popsuło to jednak świetnej atmosfery, jaka panowała na planie teledysku.- Bawiliśmy się doskonale. Mam nadzieję, że fani oglądając teledysk do utworu Misiak będą również świetnie się bawić - dodaje Etna.

Ta gorąca premiera już w najbliższy czwartek w programie Maćka Smolińskiego Wszystko mi disco. Wokalistka będzie gościem specjalnym tego odcinka.
Tagi