Polo Tv Newsy Nowy teledysk grupy Soleo - „Pokojówka” już jutro w Polo tv!

Nowy teledysk grupy Soleo - „Pokojówka” już jutro w Polo tv!

dodano: 03.12.2014

Hotelowe wnętrza, śliczna finalistka wyborów miss i śmiałe sceny erotyczne, które trzeba było wyciąć… Już w czwartek w Polo tv nowy teledysk Soleo, po raz pierwszy w Polo tv klip do utworu „Pokojówka”. - Ta piosenka to w pewnym sensie hołd dla wszystkich pokojówek, które dbają o dobre samopoczucie gości - zdradza nam wokalista zespołu Kamil Jaworski.Zdjęcia do teledysku kręcono w Ostrowie Wielkopolskim, w luksusowych wnętrzach hotelu Polonia. Wzięła w nich udział śliczna Patrycja Forszpaniak – finalistka wyborów Miss Wielkopolski 2013 roku. To ona wciela się w rolę tytułowej ponętnej pokojówki.

- Ta piosenka to w pewnym sensie hołd dla wszystkich pokojówek, które dbają o dobre samopoczucie gości – mówi nam Kamil Jaworski z Soleo. Jak dodaje, członkowie zespołu, będąc w trasie koncertowej, często sypiają w hotelach. - Chcieliśmy w ten sposób docenić ciężką pracę tej grupy zawodowej – zdradza.

Z realizacją klipu wiąże się również pewna dość pikantna opowieść… Pierwotnie w śmiałych scenach erotycznych występował jeden z członków grupy. Niestety, teledysk musiał zostać przemontowany. I to z dość prozaicznej przyczyny. - Kolega zakochał się i wyjechał za ukochaną – zdradza Kamil.

Jak się okazuje w Ostrowie grupa miała prawdziwy wideo maraton - w poniedziałek, wtorek i środę nakręciła trzy klipy. Ostatni dzień poświęcili właśnie na „Pokojówkę”.

- Nie było łatwo, ale daliśmy radę - mówi Kamil. - Sprawia nam wielką przyjemność to co robimy, a ludziom się bardzo podoba to, co gramy. Zawsze chcieliśmy to robić - dodaje.


Tagi