Polo Tv Newsy Nowy teledysk Power Play - zobacz zdjęcia jeszcze przed premierą klipu na naszej stronie internetowej!

Nowy teledysk Power Play - zobacz zdjęcia jeszcze przed premierą klipu na naszej stronie internetowej!

dodano: 16.07.2014

W najbliższym programie Wszystko mi disco wielka niespodzianka dla fanów Power Play. Tylko u nas premiera ich najnowszego teledysku „Pewna historia”. Już dziś zobaczcie zdjęcia z tego teledysku!Klip powstał zaledwie kilka dni po Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku. Całość zrealizowano nad jeziorem w okolicach Opola, gdzie koncertował Power Play. - To był jak zawsze pełen spontan – mówi o najnowszej produkcji lider zespołu Sylwester Gazda. - Nasze wszystkie produkcje powstają w taki sposób – dodaje wokalista Power Play.

Dziewczyny występujące w teledysku zjechały do Opola z całej Polski niemal natychmiast. Wystarczyło kilka telefonów lidera zespołu do zaprzyjaźnionych agencji modelek.
- To była prawie łapanka - żartuje Sylwek.
Wśród dziewcząt znalazła się także obecna Miss Wielkopolski. 
Jedno jest pewne, na planie klipu wszyscy świetnie się bawili. Na niektórych ujęciach widać jak chłopaki z zespołu szaleją na skuterach wodnych.


Skąd pomysł by stworzyć teledysk właśnie do „Pewnej historii'?
- Postanowiliśmy nakręcić klip do tego utworu, bo widzimy jak ludzie reagują na niego na koncertach. Piosenka ma świetny odbiór - mówi lider Power Play.

Już teraz zobaczcie galerię zdjęć z najnowszego teledysku Power Play. Premiera klipu w czwartek, 17 lipca, o godz. 17:15 w programie Maćka Smolińskiego Wszystko mi disco. Zapraszamy.


Tagi