Polo Tv Newsy Nowy teledysk Rajmunda już wkrótce w Polo tv

Nowy teledysk Rajmunda już wkrótce w Polo tv

dodano: 31.07.2014

Czy Ty mnie kochasz? - takie pytanie postawił w Ostródzie Rajmund podczas Koncertu Premier. To oczywiście tytuł jego najnowszego utworu. Już wkrótce w Polo tv pokażemy klip do tej piosenki. Zdjęcia kręcono na dachu lubelskiego hotelu. Rajmund okupił to nawet własnym zdrowiem. Dziś wspomina to z rozbawieniem, ale rodzina najadała się przez niego strachu. O tej niezwykłej historii przeczytacie tylko u nas.
Przygotowania do teledysku zajęły prawie 3 miesiące. Artysta musiał znaleźć na nie czas między licznymi koncertami. Twórcą pomysłu był sam Rajmund. Scenariusz dopracowywał przez dwa miesiące. Początkowo klip miał być kręcony na statku w Krakowie lecz ostatecznie muzyk zdecydował, że lepszym miejscem będzie dach lubelskiego hotelu.

Na planie Rajmundowi towarzyszyła prawie cała rodzina. W teledysku wystąpili między innymi córka Nina, mama Ewa, siostra Dominika, tato Leszek oraz liczni znajomi. Muzycy skrywający się pod maskami, towarzyszący Rajmundowi na dachu wieżowca to grupa News.

Teledysk ma niezwykłą oprawę choreograficzną. Artysta udowodnił w nim, że nie tylko potrafi śpiewać ale także i tańczyć. Bardzo profesjonalnie podszedł do tego zadania i omal nie przypłacił tego własnym zdrowiem. Dlaczego?

- Do teledysku przygotowywałem się tak energicznie, że dzień przed planowanymi zdjęciami, po ostatnich uzgodnieniach, gdy pojechałem do hotelu na noc w Lublinie, nerwy i stres oraz wycieńczenie całego organizmu spowodowały, że źle się poczułem - opowiada Rajmund. - Był ze mną mój tato, który wezwał karetkę. W szpitalu przeleżałem całą noc pod trzema kroplówkami. Dostałem również 100 ml relanium. Ze szpitala w Lublinie wyszedłem o 7 rano a o 8 byłem już na planie teledysku, którego nagranie tak naprawdę miało być odwołane. Wszyscy mnie do tego namawiali, lecz nie odpuściłem. Mimo wycieńczenia efekt wyszedł całkiem nieźle - wyznał ze śmiechem muzyk.

O tym przekonacie się sami już wkrótce. Dziś zobaczcie zdjęcia z najnowszego klipu Rajmunda.


Tagi