Polo Tv Newsy O rozbitych „antykach” i scenach podwodnych w teledysku „Mała Prawda”.

O rozbitych „antykach” i scenach podwodnych w teledysku „Mała Prawda”.

dodano: 25.06.2014

Na planie klipu „Mała Prawda” naprawdę wiele się działo. Piosenka nominowana jest do Super Premiery na Festiwalu w Szczecinku. O tym jak powstawał teledysk do tego utworu opowiedzieli nam członkowie grupy Basta.

Hit opowiada historię związku, w którym pojawiają się trudne momenty, kłótnie i spory. Bez nich trudno byłoby rozładować narastające napięcie i pozbyć się złych emocji. Na szczęście po burzy zawsze pojawia się słońce. Tak można by streścić przesłanie, które przekazuje nam zespół Basta.
Teledysk kręcono w Lipowym Moście koło Białegostoku. Na planie klipu pojawił się reżyser filmu „JOB” Kondrat Niewolski, który udzielił kilku bezcennych wskazówek członkom zespołu. W składzie ekipy realizacyjnej znalazł się również znany w środowisku hiphopowym raper Wuwunio.
Sceny basenowe musiały być zagrane perfekcyjnie, gdyż ze względu na makijaż, fryzurę i strój występujących nie przewidziano dubla. Ewa poświęciła też jeden ze swoich mebli, kupiony jeszcze w czasach panieńskich. Był to szklany stolik, który efektownie rozbija w teledysku Boguś. Czy było warto?  Zobaczcie raz jeszcze nominowaną piosenkę i oceńcie sami.