Polo Tv Newsy O swoich walentynkach i o całowaniu specjalnie dla Polo tv Robert Sasinowski, lider grupy Skaner!

O swoich walentynkach i o całowaniu specjalnie dla Polo tv Robert Sasinowski, lider grupy Skaner!

dodano: 12.02.2015

W internacie przy szkole muzycznej, do której chodził Robert Sasinowski było piętro dziewcząt i piętro chłopaków, które były zamykane na noc na klucz. Jednak pewnego dnia udało im się dorobić klucz... Co było dalej? Przeczytajcie rozmowę, którą specjalnie dla Was przeprowadziliśmy z liderem grupy Skaner!
Polo tv: Z czym kojarzą Ci się walentynki?

Robert Sasinowski: Jak większość różnych świąt spędzam je poza domem i widzę je ze sceny. To dobra okazja na ciekawy koncert i zorganizowanie fajnej imprezy. Myślę, że w związku dwojga ludzi ważny jest każdy dzień a nie tylko jeden w roku, ale jak jest okazja zrobić coś miłego to także warto.

Polo tv: Lubisz to święto?

RS: To fajna okazja do zrobienia czegoś miłego, ale drażni mnie komercyjny charakter tego święta, więc i tak i nie.

Polo tv: Obchodzisz czy raczej ignorujesz?

RS: Obchodzę. Staram się kupić żonie jakiś drobiazg.

Polo tv: Twoja pierwsza miłość? Kto to był?

RS: To dawne czasy. Szkoła podstawowa. Uczyliśmy się razem w klasie. Podkochiwałem się w niej przez kilka lat, potem byliśmy razem przez pewien czas ale wyjechała na studia i miłość nie wytrzymała próby odległości. Mam jeszcze jej zdjęcie i kilka listów. Może kiedyś ją odszukam. Ciekawi mnie, co u niej słychać.

Polo tv: Pamiętasz swój pierwszy prawdziwy pocałunek?

RS: Nie bardzo wiem który był „prawdziwy" ale to dość ciekawe przygody.

Polo tv: Jakie emocje mu towarzyszyły?

RS: Nie bardzo wiedziałem, co ludzie robią z nosami całując się. No ale jak już przyszło co do czego to jakoś samo wyszło.

Polo tv: Kiedy to było?

RS: W czasach, gdy chodziłem do szkoły średniej i mieszkałem w internacie przy szkole muzycznej. Było tam piętro dziewcząt i piętro chłopaków, które były zamykane na noc na klucz ale udało nam się kiedyś dorobić ten kluczyk i od tej chwili randkowanie było znacznie łatwiejsze.Tagi