Polo Tv Newsy OGLĄDAJ w Polotv.pl! Miłość w rytmie disco, odcinek I: Książę z bajki

OGLĄDAJ w Polotv.pl! Miłość w rytmie disco, odcinek I: Książę z bajki

dodano: 30.09.2014

Już jest! Pierwszy odcinek naszego muzycznego serialu o miłości „Miłość w rytmie disco" w internecie! Zobacz koniecznie, jak przebiegło pierwsze spotkanie Nikoli, Pawła i Daro, bohaterów naszego serialu. Poznaj historię związku Moniki i Cichego. Czy amant z dyskoteki okaże się wymarzonym księciem z bajki?


Kraj produkcji: Polska

Przebój tegorocznej jesieni, serial „Miłość w rytmie disco” pojawił się już na antenie Polo tv. Od dziś obejrzycie go także na naszej stronie internetowej www.polotv.pl.

Posłuchaj największych hitów disco polo i zobacz fragmenty koncertów swoich idoli. Poznaj głównych bohaterów i zobacz jak potoczą się ich losy. Przekonaj się sam, że miłość zaczyna się i kończy w rytmie disco!

W pierwszym odcinku serialu "Miłość w rytmie disco" poznacie głównych bohaterów. Nikola, która postanowiła wyrwać się z rodzinnego gniazda rozpoczyna prace w dyskotece. W klubie poznaje barmana Pawła i Daro bramkarza o łagodnym sercu. Śliczna Nikola wzbudza duże zainteresowanie męskiej części pracowników klubu. Niestety uwikłana jest w bardzo trudny związek. Czy skończy toksyczną znajomość i rozpocznie także nowy rozdział w życiu prywatnym? Czy losy trojga bohaterów splotą się także poza pracą? Czy inna piękność, bywalczyni dyskoteki Monika, znajdzie swojego księcia z bajki? Jak potraktuje ją nowo poznany chłopak Cichy? Tego dowiecie się w pierwszym odcinku "Miłości w rytmie disco".

Obejrzyj także II odcinek serialu MIŁOŚĆ W RYTMIE DISCO: PIGUŁKA GWAŁTU

Pamiętajcie kolejne odcinki serialu "Miłość z rytmie disco" w każdą sobotę o godzinie 18 w Polo tv!