Polo Tv Newsy Ostra jazda, wielkie emocje i ogromne prędkości a za kierownicą KTM x-Bow Marcin Siegieńczuk. Czy mistrz dowcipu lubi ostrą jazdę?

Ostra jazda, wielkie emocje i ogromne prędkości a za kierownicą KTM x-Bow Marcin Siegieńczuk. Czy mistrz dowcipu lubi ostrą jazdę?

dodano: 22.09.2014

Ostra jazda, wielkie emocje i ogromne prędkości a za kierownicą sportowej bestii Marcin Siegieńczuk - Profesorre Topla Lala. Czy mistrz dowcipu lubi ostrą jazdę?
Na co dzień jeździ rowerem. Od czasu do czasu przesiada się jednak za kierownicę samochodu żony. Ścigał się już Lotusem ale tylko na monitorze swego komputera. Czy te wirtualne treningi pomogą mu w realu? Zobacz jaki czas uzyska Marcin Siegieńczuk za kierownicą sportowego bolidu KTM x-Bow ? Tym razem nie będzie taryfy ulgowej!

Marcin Siegieńczuk to typowe „żywe srebro.” Już w dzieciństwie miał z tego powodu problemy w szkole. W swoim satyrycznym programie Profesorre Topla Lala nie szczędzi słów krytyki swoim kolegom po fachu. Ale czy ostry dowcip idzie w parze z panowaniem nad kierownicą, gazem i sprzęgłem? Jak poradzi sobie z ostrą jazdą bolidem KTM x-Bow, Audi 80 i Lotusem Exige? Czy uda mu się wyprzedzić Roberta Klatta i D-Bomba? Sprawdźcie sami.

Już dziś o 17:00 kolejny, trzeci odcinek naszego programu Mistrz Kierownicy. Najszybszy kierowca Disco. Z tym programem czas nie będzie się Wam dłużył!Tagi