Polo Tv Newsy Ostróda 2014 - kto pojawi się w tym roku na festiwalowej scenie? Oglądaj Koncert Premier na żywo w Polo tv!

Ostróda 2014 - kto pojawi się w tym roku na festiwalowej scenie? Oglądaj Koncert Premier na żywo w Polo tv!

dodano: 25.07.2014

W piątkowym programie festiwalu przewidziano masę atrakcji. Będzie tzw. Young Stage, gdzie prezentować się będą młodzi twórcy muzyki tanecznej. Prócz tego zobaczymy Koncert Legend Disco Polo. Wśród wykonawców usłyszymy m.in. Fanatic, Maxel, Redox i Imperium.


W piątek odbędą się również dwa wielkie jubileusze gwiazd. 30-lecie świętować będzie grupa Bad Boys Blue. Usłyszymy ich największe przeboje. W drugiej części koncertu jubileuszowego scenę opanuje Stachursky, który w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. Jak zapewnia dyrektor muzyczny festiwalu Robert Klatt, zabawa potrwa do białego rana. Gwarantują to w tym roku aż dwie sceny.

W drugim dniu festiwalu, w sobotę 26 lipca, zobaczymy Koncert Debiutów i transmitowany na żywo w Polo tv Koncert Premier. Podczas pierwszego koncertu zaprezentują się artyści, którzy debiutowali w ostatnich miesiącach na rynku disco polo. Najlepszym zostanie przyznana specjalna statuetka radia VOX FM.O godz. 20:00 startuje Koncert Premier. Swoje najnowsze przeboje przedstawi osiemnastu wykonawców. Na scenie prezentować się będą Boys, Classic, Etna, Milano, Weekend, D-Bomb, Exaited, Jorrgus, Akcent, Casandra, Junior, Skaner, Fantastic Boys, Jump, Mateo, Best, Rajmund oraz Diadem. Koncert poprowadzą Edyta Folwarska z Polo tv oraz Marcin Kotyński z radia VOX FM. W chwili rozpoczęcia koncertu uruchomiona zostanie linia telefoniczna do głosowania SMS-owego. Po zakończeniu głosowania i przeliczeniu głosów specjalną szklaną statuetkę otrzyma zwycięzca plebiscytu.Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Jurij Szatunov. Jego występ rozpocznie się tuż po Koncercie Premier. Część tego występu transmitowana będzie w Polo tv. Koncert na dużej scenie zakończy się recitalem gwiazd. Na scenie prócz wykonawców prezentujących się w Koncercie Premier pojawią się także zespołu: MIG, Bartosz Abramski, Summer Night, Fortex, Junior i Quest. Występy potrwają do późnych godzin nocnych.

Tagi