Polo Tv Newsy Ostróda daje kopa... Już jutro, w sobotę o godz. 20:00 transmisja Koncertu Premier z Festiwalu Muzyki Tanecznej w Polo tv!

Ostróda daje kopa... Już jutro, w sobotę o godz. 20:00 transmisja Koncertu Premier z Festiwalu Muzyki Tanecznej w Polo tv!

dodano: 25.07.2014

Już dziś startuje 19. Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Podczas poprzedniego festiwalu disco polo bawiło się aż 50 tysięcy widzów. Czy w tym roku padnie rekord frekwencji? To bardzo prawdopodobne. Wielbiciele tego festiwalu postulują, by dwudniowe święto muzyki tanecznej przedłużyć o kolejny dzień.
Frekwencja tego największego festiwalu muzyki tanecznej dorównuje najpopularniejszym imprezom rockowym w naszym kraju. Pokazuje to, że zapotrzebowanie na polską muzykę disco jest w naszym kraju ogromne i stale rośnie. Nie bez powodu najpopularniejszą stacją muzyczną w Polsce jest Polo tv, promująca zarówno wielkie gwiazdy, jak i nowe zespoły grające muzykę taneczną.

Co roku na festiwal do Ostródy ściągają ludzie z całego kraju. Na scenie prezentują się legendy gatunku oraz debiutanci. Co roku na scenie pojawiają się gwiazdy specjalne. Na tegorocznym festiwalu wystąpią Bad Boys Blue, Stachursky i Jurij Szatunov. Będzie to pierwszy występ rosyjskiego artysty w naszym kraju. Negocjacje trwały bardzo długo ale zakończyły się sukcesem.

Na wielkie święto muzyki tanecznej czeka nie tylko publiczność. Dla młodych artystów to świetna okazja, by zaprezentować się szerszej publiczności, a wielkie gwiazdy, legendy gatunku czują się tu jak w domu. W jednym z wywiadów Radek Liszewski, lider grupy Weekend, stwierdził, że na festiwalu wszyscy tworzą jedną, wielką rodzinę.

Chcesz poczuć ta niezwykłą atmosferę? Ruszaj jeszcze dziś do Ostródy. Bramy festiwalu otwierają się o 18:00. Dwudniowy karnet na imprezę kosztuje 50 zł.

Wszystkich, którzy nie mogą pojawić się w Ostródzie zapraszamy już jutro o 20:00 na transmisję z Koncertu Premier do Polo tv. Bądźcie z nami i wybierzcie premierę tegorocznego festiwalu!


Tagi