Polo Tv Newsy Ostróda łączy pokolenia. Obejrzyj Koncert Premier na żywo na antenie Polo tv!

Ostróda łączy pokolenia. Obejrzyj Koncert Premier na żywo na antenie Polo tv!

dodano: 23.07.2014

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie obchodzi w tym roku 19. urodziny. Za rok świętować będziemy pełną dwudziestkę! Wielbiciele Ostródy marzą, by to wielkie muzyczne święto trwało jak najdłużej. Jest pomysł, by Ostróda trwała pełne 3 dni! Czy uda się go zrealizować?Przybywa publiczności, która co roku odwiedza Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Stali bywalcy przyjeżdżają na koncerty wraz ze swoimi dziećmi. Kiedy festiwal startował 19 lat temu sami byli bardzo młodzi. Teraz coraz częściej zdarza się, że starsze zespoły mają wśród swoich fanów i matki i córki, ojców i synów. Zwiększa się także liczba wykonawców muzyki tanecznej pojawiających się na festiwalowej scenie. Co roku do wielkiej discopolowej rodziny dołączają nowe zespoły.
- Wiele osób bardzo starannie planuje swój urlop uwzględniając termin festiwalu w Ostródzie - mówi dyrektor artystyczny i muzyczny imprezy Robert Klatt. - Świadczy też o tym fakt, że w tym okresie brak miejsc w hotelach, chociaż w mieście ciągle powstają nowe miejsca noclegowe.

W tym roku publiczność będzie mogła bawić się przy dwóch scenach. - Kiedy gaśnie duża scena, startuje mała, gdzie można bawić się do białego rana - dodaje Robert Klatt.

To wielka gratka dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy. Na scenie w ciągu dwóch dni zaprezentuje się aż 60 wykonawców. Wśród nich będą oczywiście legendy gatunku: Boys, Weekend, Akcent, Classic oraz zupełnie nowi wykonawcy. Nie można nie wspomnieć o występach wielkich zagranicznych gwiazd. W piątek na scenie pojawi się grupa Bad Boys Blue znana z takich przebojów jak „You're a Woman I'm a Man”, „Don't Walk Away Susanne” czy Come Back and Stay”. W sobotę gwiazdą wieczoru będzie Jurij Szatunov. Jego wielki przebój „Biełyje rozy” był inspiracją dla wielu polskich twórców disco polo.
Kolejną niespodzianką dla publiczności będzie 20. jubileusz Stachursky'ego. Występ tego artysty zapowiada się bardzo interesująco, a wszystko za sprawą niezwykłej, bardzo nowoczesnej wizualizacji, która będzie mu towarzyszyć.

Sobotni Koncert Premier transmitowany będzie na żywo na antenie Polo tv. Dzięki temu widzowie stacji będą mogli zobaczyć także fragment występu Jurija Szatunova. Początek transmisji godzina 20:00.


Tagi