Polo Tv Newsy Patryk Pegza nowym jurorem Disco Star! Jesteście ciekawi, kto jeszcze pojawi się obok niego w tej roli? Kolejne newsy już wkrótce!

Patryk Pegza nowym jurorem Disco Star! Jesteście ciekawi, kto jeszcze pojawi się obok niego w tej roli? Kolejne newsy już wkrótce!

dodano: 15.01.2015

Jednego z członków nowego jury poznaliśmy już dziś, podczas przesłuchań w Katowicach. Nowych kandydatów na gwiazdę przesłuchiwał lider After Party Patryk Pegza. Muzyk dołączył do drużyny jurorskiej trzeciej edycji naszego talent show. Jesteście ciekawi, kto będzie jurorem Disco Star poza liderem After Party? Dowiecie się tego już wkrótce!Patryk Pegza to jeden z najzdolniejszych muzyków nowej fali polskiej muzyki tanecznej. Jego hity królują w klubach i dyskotekach całej Polski. Przeboje After Party utrzymują się wysoko w notowaniach list przebojów a na koncertach zespół elektryzuje publiczność. Patryk to także znakomity aranżer i kompozytor. Czy równie dobrze poradzi sobie w roli jurora w programie Disco Star? Pierwsze próbki jego umiejętności jako sędziego poznali dziś kandydaci, którzy zgłosili się na casting w Katowicach.Na miejscu czekali też na nich Edyta Folwarska i Maciej Smoliński, prezenterzy stacji Polo tv.


Więcej o castingu znajdziesz TU i TU.

Obejrzyj też zaproszenie na casting!

Tagi