Polo Tv Newsy Patryka Pegzę dopadła grypa! Znacie jakieś skuteczne sposoby na to wstrętne choróbsko? Jeśli tak to podsyłajcie do waszego idola!

Patryka Pegzę dopadła grypa! Znacie jakieś skuteczne sposoby na to wstrętne choróbsko? Jeśli tak to podsyłajcie do waszego idola!

dodano: 13.12.2016

Wirusy i choroby nie oszczędzają w sezonie zimowym nikogo. Grypa dopadła także uwielbianego przez rzesze fanów wokalistę grupy After Party. Patryk Pegza musiał zostać w domu, gdzie otoczony troskliwą opieką ukochanej żony próbuje zwalczyć chorobę. Redakcja Polo tv życzy muzykowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Zdjęcie z artykułu: Patryka Pegzę dopadła grypa! Znacie jakieś skuteczne sposoby na to wstrętne choróbsko? Jeśli tak to podsyłajcie do waszego idola!
Zespoły disco polo - Patryk Pegza i After Party źródło: materiały Polo tv

Sezon zimowy rozkręca się na dobre a razem z nim pojawiły się niebezpieczne wirusy. Jeden z nich zaatakował gardło lidera formacji After Party. Patryk Pegza umieścił na swoim fanpage'u wpis prosząc swoich przyjaciół i fanów o radę, jak najszybciej pokonać chorobę. Pod postem artysty natychmiast pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Mamy nadzieję, że Patryk nie zbagatelizuje grypy, tylko porządnie wypocznie i dokładnie się wykuruje. Na pewno pomoże mu w tym ukochana żona. My tymczasem przypominamy jak inne gwiazdy disco polo walczą z wirusami i niedyspozycjami okresu zimowego! Jesteście ciekawi? Czytajcie  TU