Polo Tv Newsy „Piękna Lady” Hi-Fi, „Dla Ciebie” MEJK oraz „Szukam tej jedynej” i Adam Chrola - nowy teledysk polonijnego muzyka. Zacznij sobotę z Vipo Disco Polo Hity!

„Piękna Lady” Hi-Fi, „Dla Ciebie” MEJK oraz „Szukam tej jedynej” i Adam Chrola - nowy teledysk polonijnego muzyka. Zacznij sobotę z Vipo Disco Polo Hity!

dodano: 06.02.2015

Gorące nowości od gwiazd disco polo w programie Wojtka Grodzkiego na dobry początek weekendu! Sprawdźcie, jakie jeszcze niespodzianki przygotował dla Was gospodarz programu Vipo Disco Polo Hity! W programie m.in. „Piękna Lady” Hi-Fi, „Dla Ciebie”MEJK oraz „Szukam tej jedynej” i Adam Chrola - nowy teledysk polonijnego muzyka. Kolejny odcinek Vipo z konkursami, nagrodami, premierami i listą przebojów już w sobotę punktualnie o 10:00! Nie zaśpijcie!Już od samego rana w Polo tv czekają Was nie lada atrakcje. Leniwy sobotni poranek proponujemy Wam spędzić z programem Vipo Disco Polo Hity i z najnowszymi hitami gwiazd disco polo. W sekcji premierowej pojawi się utwór Adama Chroli pt. „Szukam tej jedynej”, a tam urocza blondynka, bilard i sesja zdjęciowa w prywatnym hotelowym apartamencie.Wojtek Grodzki pochyli się także z uwagą nad najnowszym muzycznym dzieckiem grupy Hi-Fi, piosenką pt. „Piękna Lady”. Gospodarza programu zachwycił w niej szczególnie nieskazitelny angielski akcent lidera grupy.

Będzie także coś od małżeńskiej chluby disco polo czyli zespołu MEJK. W programie klip o miłości na siłowni czyli nowa, odświeżona wersja przeboju sprzed lat pt. „Dla Ciebie”. A oprócz tego jak zawsze czekają Was konkursy z nagrodami, świetna muzyka i zapowiedź nowego klipu Elise.To właśnie ona będzie gościem kolejnego Vipo.

Zapowiedź tego programu znajdziesz TU.


Tagi