Polo Tv Newsy Piękne dziewczyny, najprzystojniejsi Polacy oraz rewelacyjna formacja taneczna Temptations - co ich łączy? Odpowiedź w jutrzejszym programie Wszystko mi disco!

Piękne dziewczyny, najprzystojniejsi Polacy oraz rewelacyjna formacja taneczna Temptations - co ich łączy? Odpowiedź w jutrzejszym programie Wszystko mi disco!

dodano: 07.01.2015

Jak w każdy czwartek w programie Wszystko mi disco mamy dla Was najgorętsze hity w wykonaniu gwiazd disco polo - w tym tygodniu program zdominują miłosne klimaty. Usłyszycie m.in. Extazy i przebój „Kocham Twoje oczy”. MIG zabierze Was na jedną z gorących wysp południowych, a formacja Klimat zaprosi na basen, na którym królować będą piękne dziewczyny. Co ciekawe, kilka z nich wystąpiło niedawno w teledysku, do piosenki, którą wykonał Czadoman „Kochane Panie”. Jeśli jesteście spostrzegawczy, na pewno je wypatrzycie.Aż w dwóch klipach pojawi się też Olga Nitkowska - Brejnak, założycielka i choreografka znakomitej formacji tanecznej Temptations. Będą to „Królowa nocy” i „W górę ręce”.Będzie też coś dla wszystkich wielbicielek męskiej urody - w programie będzie mowa o dwóch najprzystojniejszych mężczyznach w naszym kraju. Rafał Maślak i Michał Baryza wystąpili w teledyskach grupy Soleo. Formacja ta bardzo często zaprasza do swoich produkcji finalistów konkursów piękności. Przypominamy, że w ich najnowszym klipie pt. „Pokojówka” pojawiła się Patrycja Forszpaniak – uczestniczka i finalistka wyborów Miss Wielkopolski 2013.

Strat - jak zawsze o 17:15.


Tagi