Polo Tv Newsy Piękne, roztańczone dziewczyny i ekskluzywne, klubowe wnętrza w najnowszej produkcji formacji News. Nowy klip „Lubię zabalować” już wkrótce!

Piękne, roztańczone dziewczyny i ekskluzywne, klubowe wnętrza w najnowszej produkcji formacji News. Nowy klip „Lubię zabalować” już wkrótce!

dodano: 16.03.2015

Zespół News ma dla Was coś specjalnego! Właśnie powstał nowy klip grupy do piosenki pt. „Lubię zabalować”. Znajdziecie w nim atmosferę szalonej zabawy, klubowe klimaty, pokazy sztuki barmańskiej i prawdziwe ekspertki od brazylijskiej samby. Będzie naprawdę gorąco!W teledysku, który powstał do piosenki „Lubię zabalować” udział wzięło 30 statystów z czego aż 26 stanowiły panie. Po raz pierwszy na ekranie będziemy mogli podziwiać nowe tancerki zaangażowane przez zespół News - Natalię Fok i Monikę Reizer, które do grupy dołączyły pod koniec ubiegłego roku.
- Dziewczyny to prawdziwe profesjonalistki. Są ekspertkami od brazylijskiej samby a na co dzień pracują w klubach jako tancerki estradowe. - zdradza nam lider zespołu Marek Lemieszek.
Prócz nich w produkcji wzięły też udział dwie seksowne modelki: Natalia Kamińska i Marta Karpińska oraz prawdziwy mistrz sztuki barmańskiej.

Capitol... ale nie w stolicy! 

Podczas kręcenia zdjęć nie obyło się bez niespodzianek. Zespół News stawił się w umówionym terminie przed warszawskim klubem Capitol tam jednak okazało się, że drzwi są zamknięte.
- Manager klubu stwierdził, że nie wie o żadnym kręceniu teledysku - opowiada nam wokalista - Rozdzwoniły się telefony i sytuacja szybko się wyjaśniła. Okazało się, że kręcimy w klubie Capitol, ale w miejscowości Sypniewo 130 km od Warszawy - dodaje ze śmiechem lider grupy. - Zapakowaliśmy się więc z powrotem i wesoły autobus dalej wyruszył w drogę. Na miejsce dotarliśmy z trzygodzinnym opóźnieniem.Ze względu na to małe nieporozumienie, zdjęcia przeciągnęły się do późnych godzin nocnych i ekipa wróciła do domu nad ranem następnego dnia. Można śmiało powiedzieć, że ta produkcja pozostanie na długo w pamięci członków grupy. Premiera tego niezwykle imprezowego klipu już wkrótce. Bądźcie czujni!