Polo Tv Newsy Piękni i Młodzi nagrodzeni! Kto poza tym zdobył Edenki 2014?

Piękni i Młodzi nagrodzeni! Kto poza tym zdobył Edenki 2014?

dodano: 02.09.2014

Chcecie wiedzieć, kto zdobył Edenki 2014 - nagrody muzyczne Festiwalu Disco Polo i Dance w Trojanach koło Radzymina? Klubowe wyróżnienia za twórczość muzyczną powędrowały do młodych wykonawców, którzy od niedawna zdobywają serca fanów. Do kogo?
Choć temperatura za oknem już nas nie rozpieszcza atmosfera podczas ostatniego letniego festiwalu disco polo była naprawdę gorąca. Publiczność bawiła się przy najpopularniejszych hitach disco. Na scenie występowali młodzi wykonawcy oraz prawdziwe legendy. Publiczność bawiła się przy przebojach grup Boys, Akcent, Mejk, Basta czy MIG.

Tytuł zespołu roku otrzymała grupa Piękni i Młodzi. Magda, Daniel i Dawid szturmem zdobyli serca fanów. Wybór hitu lata również nikogo nie zaskoczył. Piosenka „Ruda tańczy jak szalona” zespołu Czadoman całe lato królowała we wszystkich dyskotekach i klubach naszego kraju, stąd werdykt jury nikogo chyba nie zdziwił.
Jerzy Szuj z grupy Jorrgus odebrał nagrodę dla wokalisty roku zaś MeGustar otrzymał tytuł debiutu roku. Najweselsze rodzeństwo w branży disco polo, czyli zespół MIG, wróciło do domu z trofeum przyznanym za całokształt twórczości. Z kolei DJ Sequence uhonorowany został nagrodą dla producenta/remixera roku.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i czekamy na kolejne wielkie hity!


Tagi