Polo Tv Newsy Pierwszy klaps na planie serialu „Miłość w rytmie disco”

Pierwszy klaps na planie serialu „Miłość w rytmie disco”

dodano: 18.07.2014

To właśnie dziś ruszają zdjęcia do nowej produkcji filmowej kanału Polo tv. „Miłość w rytmie disco” pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Zdjęcia do tego serialu potrwają do końca wakacji.

To pierwsza taka produkcja realizowana dla stacji Polo tv przez Endemol Polska Sp. z o.o. Serial liczy 11 odcinków. Zdjęcia powstają w najbardziej discopolowym warszawskim klubie Eksplosion, znanym widzom Polo tv za sprawą organizowanych tu co roku imprez urodzinowych stacji.

Serial opowiada perypetie trójki przyjaciół zatrudnionych w nocnym klubie: klenerki Nicoli, barmana Pawła oraz ochroniarza Daro. Dzięki nim będziemy mogli uczestniczyć w życiu klubu i jego bywalców.

- Historie, które opowiemy w „Miłości w rytmie disco”, z pewnością będą bliskie naszym widzom. W serialu pojawią się wątki obyczajowe, miłosne, a także i kryminalne – mówi Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy Polo TV. – Jesteśmy przekonani, że produkcja stanie się znaczącym wydarzeniem tej jesieni.

Dużą rolę oprócz fabuły będzie odgrywała muzyka.
– Polo TV jako producent zadbało o oprawę muzyczną. W serialu widzowie usłyszą swoje ulubione piosenki znane z anteny naszej stacji. Ponadto tylko u nas widzowie zobaczą premierę telewizyjną teledysku Radka Liszewskiego „Zniosłem tyle kłamstw” – zapowiada Stanisław Drozdowski.

Scenariusz do serialu napisali: Przemysław Pilarski, Stefan Rokita, Konrad Sztuka i Bartosz Sztybor. Reżyserują go Sławomir Sochacki i Ryszard Machnik.

KLIKNIJ I OGLĄDAJ I ODCINEK MIŁOŚĆ W RYTMIE DISCO!!!