Polo Tv Newsy Pierwszy odcinek Disco Star w internecie! Obejrzyj program na naszej stronie internetowej i zobacz, jakie decyzje podjęli jurorzy!

Pierwszy odcinek Disco Star w internecie! Obejrzyj program na naszej stronie internetowej i zobacz, jakie decyzje podjęli jurorzy!

dodano: 18.03.2015

Pierwszy odcinek Disco Star w internecie! Przegapiliście premierowy odcinek trzeciej edycji naszego muzycznego talent show? Zapomnieliście o powtórkach programu? Nie szkodzi. Już teraz pierwsze decyzje jury w składzie Shazza, Marcin Miller, Patryk Pegza i Bartek Padyasek obejrzysz na stronie internetowej Polo tv! Kto z uczestników katowickiego castingu pojawi się w programie? Zobacz to już teraz!Na ten program fani muzyki tanecznej czekali od dawna. W sobotę 14 marca o godzinie 18:00 wystartowała trzecia edycja Disco Star! Do walki o tytuł najlepszego wykonawcy disco polo stanęły setki osób w całym kraju. Podczas pierwszych czterech odcinków programu poznacie uczestników castingów, którzy zdobyli zaufanie jury i dostali przepustkę do dalszego etapu. Jak wykorzystają swoją szansę - zobaczymy w odcinkach eliminacyjnych, podczas których uczestnicy staną do muzycznych pojedynków. Z każdego odcinka do półfinału przejdzie tylko jeden wykonawca!Znamy już nazwiska pierwszych kandydatów, którzy przeszli przez sito castingowe w Katowicach. Chcecie wiedzieć komu nasze gwiazdy, jurorzy programu Patryk Pegza, Shazza, Bartek Padyasek i Marcin Miller dali zielone światło? Sprawdźcie to już dziś! Obejrzyjcie w sieci pierwszą, drugą, trzecią i czwartą część pierwszego odcinka trzeciej edycji programu Disco Star i sprawdźcie, kto zaśpiewa i zagra dla Was w kolejnych odcinkach naszego talent show. Przypominamy, że program dostępny jest za darmo i w całości, a w naszym serwisie internetowym możecie go obejrzeć całkowicie legalnie! Zapraszamy!