Polo Tv Newsy Piosenki disco polo 2016 roku - powspominajmy! Piątkowe Disco Studio zaprasza!

Piosenki disco polo 2016 roku - powspominajmy! Piątkowe Disco Studio zaprasza!

dodano: 30.12.2016

Piosenki disco polo 2016 roku w rankingach i podsumowaniach! Piątkowe Disco Studio zaprasza na ostatni program w 2016 roku!

Zdjęcie z artykułu: Piosenki disco polo 2016 roku - powspominajmy! Piątkowe Disco Studio zaprasza!
Teledyski disco polo - After Party - Ona lubi pomarańcze źródło: materiały Polo tv

Piosenki disco polo 2016 roku - z pewnością niejeden z wylansowanych w kończącym się 2016 roku przebojów zostanie z nami na dłużej! Zapraszamy na ostatnie w roku Disco Studio, w którym spróbujemy podsumować mijające 12 miesięcy. Na otwarcie programu usłyszycie piosenkę ,,Niewiara" zespołu Piękni i Młodzi w wykonaniu zarejestrowanym podczas ubiegłorocznego sylwestra.

Zaraz potem - klip od gwiazdy. Tym razem będzie to produkcja, która wzbudziła wiele emocji w 2016 roku - ,,Ona lubi pomarańcze" w wykonaniu zespołu After Party.

Kolejny punkt programu to disco klasyka. Tarzan Boy wykona dla was kawałek ,,Tarzan" wykona dla was swój wielki hit, który zainspirowany został jednym z wydarzeń mijającego roku - Euro 2016. 

W dalszej części programu zespół Weekend wytypuje dla was hity disco polo 2016 roku. Znajdzie się wśród nich między innymi ,,Prawdziwa miłość", którą wykonują Zenek Martyniuk i zespół Akcent.

I jeszcze jeden wspaniały ranking, który najbardziej przypadnie do gustu wielbicielom disco party z muzyką na żywo - zespół Mig wybierze trzy najlepsze koncerty Polo tv 2016 roku.

Zapraszamy na ostatnie w 2016 roku wydanie Disco Studio - 30 grudnia 2016, godz. 17:15, Polo tv. 

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL