Polo Tv Newsy Piosenki disco polo na każdy dzień tygodnia. Nasz Hit dnia na niedzielę to Cudny aniele zespołu Bobi

Piosenki disco polo na każdy dzień tygodnia. Nasz Hit dnia na niedzielę to Cudny aniele zespołu Bobi

dodano: 13.08.2017

Piosenki disco polo na każdy dzień tygodnia - to jest właśnie nasz Hit dnia! W niedzielę prezentujemy kawałek „Cudny aniele". Wykona go zespół disco polo Bobi.

Zdjęcie z artykułu: Piosenki disco polo na każdy dzień tygodnia. Nasz Hit dnia na niedzielę to Cudny aniele zespołu Bobi
Piosenki disco polo - Bobi - Cudny aniele źródło: materiały polotv.pl


Piosenki disco polo na każdy dzień tygodnia i teledyski disco polo na antenie - zapraszamy na weekendowe wydanie programu Hit dnia! Niedziela będzie należeć do wspaniałego kawałka zespołu disco polo Bobi „Cudny aniele".

Piękne kobiety, cudowne wnętrza i odrobina adrenaliny - czegóż chcieć więcej! Przenieście się z twórcami teledysku do pewnego wyjątkowego miejsca i oddajcie się marzeniom o anielskich skrzydłach!

Prezentowany dziś na antenie Polo tv numer dedykujemy naszym solenizantom, a imieniny 13 sierpnia obchodzą Diana, Hipolit i Kasjana. Życzymy Wam sto lat, wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, szczęścia oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym!

A czy pamiętacie, że to właśnie dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Leworęcznych? Nie zapomnijcie dziś o nich! Może uda Wam się zrobić im jakąś małą niespodziankę?

Oglądajcie Hit dnia, program, w którym prezentujemy piosenki disco polo na każdy dzień tygodnia, śledźcie także naszą stronę internetową, na której zamieszczamy informacje o teledyskach disco polo prezentowanych na antenie. Zapraszamy.

 


OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV NA STRONIE POLOTV.PL