Polo Tv Newsy Piosenki disco polo na kolejne dni tygodnia! W sobotę w programie Hit dnia gramy kawałek grupy Playboys Nasza noc

Piosenki disco polo na kolejne dni tygodnia! W sobotę w programie Hit dnia gramy kawałek grupy Playboys Nasza noc

dodano: 22.04.2017

Piosenki disco polo na kolejne dni tygodnia z dedykacją dla solenizantów i teledyski disco polo na antenie Polo tv - to jest właśnie nasz program Hit dnia. W sobotę proponujemy wam kawałek „Nasza noc", który wykona zespół Playboys.

Zdjęcie z artykułu: Piosenki disco polo na kolejne dni tygodnia! W sobotę w programie Hit dnia gramy kawałek grupy Playboys Nasza noc
Zespoły disco polo - Playboys źródło: materiały Polo tvPiosenki disco polo na wszystkie dni tygodnia oraz teledyski disco polo w sieci. „Nasza noc" zespołu Playboys jest naszą sobotnią propozycją w programie Hit dnia. Ta wspaniała piosenka bije rekordy popularności w serwisie Youtube, podobnie zresztą jak inne kawałki tej szybko zyskującej popularność grupy. Mamy nadzieję, że uprzyjemni Wam weekend.

Nasz Hit dnia dedykujemy jak zwykle naszym dzisiejszym solenizantom, przypominając, że 22 kwietnia imieniny obchodzą Kaja i Wanesa. Życzymy Wam niniejszym wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i szczęścia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz sukcesów, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Dzisiaj obchodzimy także dwa oryginalne święta -  Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi oraz Dzień „Fasolkowych” Cukierków Jelly Bean. Wielbicieli Matki Ziemi i amatorów Cukierków Jelly Bean niniejszym serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do świętowania.

Oglądajcie Hit dnia, program, w którym prezentujemy piosenki disco polo na każdy dzień tygodnia, śledźcie także naszą stronę internetową, na której zamieszczamy informacje o teledyskach disco polo prezentowanych na antenie.


 OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL