Polo Tv Newsy Piosenki disco polo na wszystkie dni tygodnia! Mikesh i Nie zgadza mi się hajs to nasz Hit dnia na sobotę

Piosenki disco polo na wszystkie dni tygodnia! Mikesh i Nie zgadza mi się hajs to nasz Hit dnia na sobotę

dodano: 12.08.2017

Piosenki disco polo i teledyski disco polo na każdy dzień tygodnia! W sobotę towarzyszyć wam będzie Mikesh z piosenką „Nie zgadza mi się hajs".

Zdjęcie z artykułu: Piosenki disco polo na wszystkie dni tygodnia! Mikesh i Nie zgadza mi się hajs to nasz Hit dnia na sobotę
Piosenki disco polo - Mikesh - Nie zgadza mi się hajs źródło: materiały polotv.pl

 

Piosenki disco polo i teledyski disco polo na każdy dzień tygodnia - to jest właśnie nasz Hit dnia! Klip, który prezentujemy Wam w dzisiejszej odsłonie naszego programu - „Nie zgadza mi się hajs" to dzieło Mikesha.

Nasz Hit dnia dedykujemy także naszym dzisiejszym solenizantom, a 12 sierpnia imieninowe prezenty odbierają Klara i Lech. Życzymy Wam niniejszym wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Obchodzimy dziś aż trzy oryginalne święta. Pierwsze z nich to Międzynarodowy Dzień Młodzieży - składamy najlepsze życzenia wszystkim młodym ludziom - przede wszystkim tym, którzy są fanami i widzami Polo tv. Drugie to Dzień Pracoholików. Wszystkich ludzi zatracających się w pracy niniejszym serdecznie pozdrawiamy! A trzecie święto jest najoryginalniejsze. To Światowy Dzień Słonia. Czy wszyscy wielbiciele tych okazałych i szalenie inteligentnych zwierząt zaplanowali sobie już na dziś wizytę w zoo?

Zachęcamy Was do oglądania dzisiejszego programu z cyklu Hit dnia, zapraszamy także na naszą stronę internetową, na której codziennie opisujemy teledyski disco polo prezentowane na antenie.

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO  NA POLOTV.PL