Polo Tv Newsy Piosenki disco polo ze specjalną dedykacją! Maciej Szulce, manager formacji MEJK i Geska świętuje urodziny!

Piosenki disco polo ze specjalną dedykacją! Maciej Szulce, manager formacji MEJK i Geska świętuje urodziny!

dodano: 11.08.2017

Piosenki disco polo grają dziś na cześć Macieja Szulce. Wszystkiego najlepszego.

Zdjęcie z artykułu: Piosenki disco polo ze specjalną dedykacją! Maciej Szulce, manager formacji MEJK i Geska świętuje urodziny!
Maciej Szulce źródło: materiały prasowe

Piosenki disco polo ze specjalną dedykacją! Maciej Szulce, manager formacji MEJK i Geska świętuje urodziny!  Koledzy z branży od rana zasypują go życzeniami. Redakcja Polo tv też się do nich przyłącza!

- Maciek to człowiek orkiestra. Wszędzie go pełno, ma niespożytą energię - mówi nam Elwira Mejk. - A poza tym jest chyba najbardziej zajętym człowiekiem na świecie. Nigdy nie można się do niego dodzwonić ale na szczęście on zawsze oddzwania - dodaje ze śmiechem wokalistka Mejk.

Maciej jest również wielkim społecznikiem. Od lat w rodzinnym Tczewie organizuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bardzo chętnie włącza się w akcje charytatywne na rzecz chorych dzieci i dorosłych. Jest też honorowym dawcą krwi. Od rana jego branżowi koledzy zasypują go urodzinowymi życzeniami. My tez życzymy Maćkowi dużo zdrowia, nieustającej pogody ducha i po prostu spełnienia najskrytszych marzeń! Sto lat Maćku. Dzięki takim ludziom jak ty na świecie jest lepiej. Nigdy się nie zmieniaj!

OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV NA POLOTV.PL