Polo Tv Newsy Plebiscyt Top 100 Teledysków Disco Polo nabiera rumieńców! Na najlepsze teledyski disco polo już od poniedziałku będziecie mogli zagłosować na stronie internetowej Polo tv!

Plebiscyt Top 100 Teledysków Disco Polo nabiera rumieńców! Na najlepsze teledyski disco polo już od poniedziałku będziecie mogli zagłosować na stronie internetowej Polo tv!

dodano: 23.01.2015

Tak bardzo spodobała Wam się nasza zabawa na profilu facebookowym, że postanowiliśmy ją przenieść na stronę internetową Polo tv. Teraz przed oddaniem głosu będziecie mogli jeszcze raz rzucić okiem na nominowane klipy! W poniedziałek 26 stycznia otwieramy wielki plebiscyt na najlepsze teledyski disco polo!Już w najbliższy poniedziałek będziecie mieli szansę oddać swoje głosy na stronie internetowej Polo tv! Pierwsze głosowanie będzie wyjątkowe, ponieważ tylko teraz będziecie mieli możliwość zagłosowania na utwory z poprzedniego odcinka programu Top 100 Teledysków Disco Polo. W poniedziałkowym plebiscycie znajdzie się więc łącznie 30 utworów, z których wyłonicie 10 najlepszych teledysków! Od pierwszego poniedziałku lutego wybierać będziecie mogli już tylko 5 z 15 kolejnych klipów.

W poniedziałek 26 stycznia w programie Top 100 Teledysków Disco Polo pokażemy Wam kolejną dawkę znakomitych klipów największych gwiazd tego nurtu muzycznego. Znalazły się wśród nich zarówno kultowe utwory z lat dziewięćdziesiątych jak i całkiem świeże produkcje od „młodych wilków” sceny disco. To jednak Wy zdecydujecie, które z nich przejdą do dalszego głosowania. W podjęciu decyzji pomogą Wam zabawne komentarze naszych dziennikarzy i artystów. W loży komentatorskiej zasiądą tym razem Marcin Miller i Robert Klatt, wspomagani przez Jacka Kaczyńskiego. Lider formacji Boys stanie przed nie lada wyzwaniem. W programie pojawią się jego własne utworów: „Kochana uwierz" i „Dlaczego" Czy w tej sytuacji będzie w stanie zdobyć się na obiektywizm? Sprawdźcie to. Gwarantujemy Wam, że będzie wesoło!Kolejny odcinek programu Top 100 startuje na antenie Polo tv w poniedziałek o 20:00. Od tej godziny można też oddawać swoje głosy na naszej stronie internetowej. Głosowanie potrwa do następnego poniedziałku, 2 lutego do 19:00. Pamiętajcie, tylko teraz będziecie mogli zagłosować na dziesięć z prezentowanych trzydziestu teledysków. Na dany klip możecie zagłosować tylko raz!