Polo Tv Newsy Polo tv Hit Festival - najgorętsze wydarzenie muzyczne wakacji - już za nami!

Polo tv Hit Festival - najgorętsze wydarzenie muzyczne wakacji - już za nami!

dodano: 07.07.2014

Wspaniała atmosfera, najlepsi artyści, znakomite koncerty – I Ogólnopolski Polo tv Hit Festival już za nami. Zwycięzcą Super Premiery okazał się utwór „Tańcząca w deszczu” zespołu Akcent. Nie była to jedyna nagroda przyznana na festiwalu. Platynową płytę odebrał Paweł Jasionowski, a jubileuszowe statuetki otrzymały aż 4 zespoły. Zobaczcie co działo się na naszym festiwalu. Fot. Artur Hojny SE

To była naprawdę gorąca noc. Na scenie co chwila pojawiały się nowe gwiazdy. Dwadzieścia utworów walczyło o tytuł Super Premiery. Koncert transmitowany był na żywo w Polo tv. Prowadzili go prezenterzy stacji Edyta Folwarska i Maciej Smoliński. Najważniejszą nagrodę festiwalu otrzymał zespół Akcent za piosenkę „Tańcząca w deszczu”. To właśnie ten przebój zdobył największą liczbę głosów.
Podczas koncertu live na scenie pojawił się także niezwykły duet. Elwira Mejk i Marcin Miller zaprezentowali swoją  nową piosenkę „Graj dla mnie”. Utwór tak bardzo się spodobał, że przy drugim refrenie śpiewała go już cała festiwalowa publiczność.
Emocji i wzruszeń także nie brakowało. Aż cztery zespoły świętowały z nami swój jubileusz. 25-lecie obchodzili członkowie grupy Akcent, Fanatic i Top-One a swoje dwudzieste urodziny świętował zespół Skaner! Zespoły otrzymały jubileuszowe, pamiątkowe statuetki od stacji Polo tv.
Wszyscy doskonale się bawili. Koncerty trwały do późnych godzin nocnych.
Obejrzyj galerię zdjęć>>
Tagi