Polo Tv Newsy Polo tv jedzie do Władysławowa!

Polo tv jedzie do Władysławowa!

dodano: 09.08.2013

Dwa dni z Polo tv nad morzem! Tak, jest to możliwe.Już 16 i 17 sierpnia zapraszamy Was na kolejne koncert z cyklu "Polo tv Truck Show". To właśnie w tych dniach we Władysławowie odbędą się "Dni Szkunera" połączone z występami największych gwiazd disco polo.
16 sierpnia, w piątek zagrają dla Was: Weekend, Akcent, Classic, Kalimero, Dizel i Fanatic.

17 sierpnia, w sobotę zobaczymy i usłyszymy: Buenos Ares, Casanove, B-QLL, Stereo. Kamilo, Model MT i Modelinkę. 

Imprezę poprowadzi prezenter Polo tv - Maciej Smoliński. Zobaczcie galerię artystów, którzy dla Was wystąpią.
Radosław Liszewski i zespół Weekend zaprezentuje Wam swoje największe przeboje. Z pewnością usłyszycie hit "Ona tańczy dla mnie".
Klasyka disco polo, czyli zespół Classic. Fani razem z Robertem Klattem i Mariuszem Winnickim będą mogli zaśpiewać przebój "Jolka, Jolka".

Maciej Smoliński będzie bawił się z Wami do późnych godzin nocnych! Zrealizuje dla Was konkursy z muzycznymi nagrodami, przygotuje specjalną relację z imprezy i poprowadzi koncerty. Oj będzie się działo!

 
Justyna Mosiej i zespół Buenos Ares to gwarancja tanecznego i muzycznego show. Czym zaskoczy Was tym razem "Doda disco polo"? Musicie to sprawdzić na żywo.Stereo to Łukasz Gibski i Jacek Gwiazda. Panowie byli uczestnikami programu "Disco Star". Dzięki swojej ciężkiej pracy, dziś mają już grupę wiernych fanów.
Fanatic: "Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem..." To oni tworzyli disco polo. Leszek, Jurek i Sławek szykują niespodzianki dla uczestników imprezy we Władysławowie.

Oczywiście nie może zabraknąć króla muzyki disco polo, czyli Zenka Martyniuka i zespołu Akcent.


To będzie niezwykła impreza pełna gwiazd polskiej sceny muzyki disco. Bądźcie z nami 16 i 17 sierpnia w porcie Szkuner we Władysławie. Impreza jest bezpłatna. Do zobaczenia!

 Tagi