Polo Tv Newsy Polo tv - najpopularniejsza polska telewizja muzyczna startuje w USA!

Polo tv - najpopularniejsza polska telewizja muzyczna startuje w USA!

dodano: 27.05.2014

To wielka radość dla milionów rodaków w Stanach Zjednoczonych! Stacja Polo tv US dostępna już wkrótce za oceanem! Na tę chwilę czekały miliony fanów polskiej muzyki w Ameryce! Lada dzień w ich domach z telewizorów popłyną dźwięki hitów disco polo. Stacja Polo tv podpisała właśnie umowę z jedną z największych amerykańskich platform cyfrowych - Dish Network, dzięki czemu Polo tv dotrze do fanów muzyki tanecznej w całych Stanach Zjednoczonych.
W ramówce Polo tv US znajdą się najpopularniejsze programy Polo tv, a wśród nich m.in. Kuchnia Polowa, Wszystko mi disco, Discopolot, Vipo Disco Hity, a także Disco Polo Live. Stacja Polo tv US stanie się w ten sposób dla Polonii amerykańskiej gwarancją najlepszej rozrywki przy największych hitach disco.

Odbiorcy znajdą tu wywiady z gwiazdami, listy przebojów i najlepsze teledyski. Na antenie pojawią się zarówno starsze, jak i najnowsze klipy. Dzięki temu amerykańska Polonia będzie na bieżąco z najnowszymi trendami muzycznymi w ojczyźnie.

Polo tv wystartowała w Polsce trzy lata temu w maju. W krótkim czasie wyprzedziła inne działające w kraju telewizje muzyczne, w tym także zachodnie, takie jak Viva czy MTV. Odniosła tym samym ogromny sukces rynkowy, szybko zdobywając pozycję lidera. Oglądają ją widzowie w każdym wieku. Miesięcznie dociera do 14 mln odbiorców w całej Polsce. Teraz, dzięki obecności na Dish Network jej zasięg poszerzy się o kolejne miliony rodaków w Ameryce. Na pojawienie się Polo tv US czekają nie tylko rzesze polskich fanów mieszkających na stałe w Stanach Zjednoczonych. Radości nie kryją też wykonawcy muzyki disco, którzy komponują za oceanem. Jednym z nich jest Ireneusz Perkowski z zespołu Skalar US. - Bardzo cieszy mnie fakt, że kanał Polo tv US będzie teraz dostępny także w USA, bo moje teledyski będzie mogła dzięki niemu oglądać cała Polonia mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. A to jest przecież najlepsza reklama dla każdego artysty - powiedział polski wykonawca. - Myślę, że Polo tv US będzie grała na każdej polskiej imprezie, i że oglądalność jej w Stanach szybko wzrośnie - podkreślił Perkowski.

Warto wspomnieć, że Dish Network to druga co do wielkości platforma cyfrowa w Stanach Zjednoczonych. Odbiera ją ponad 14 mln abonentów. 16 satelitów gwarantuje, że znajdujące się na niej kanały dotrą do najbardziej odległych części USA. Dzięki temu Polo tv US będą teraz mogli oglądać Polacy nie tylko z metropolii nowojorskiej czy Chicago, ale także z odległej Arizony a nawet Hawajów czy Alaski!