Polo Tv Newsy Polscy siatkarze bawią się przy disco polo! Wczorajsze zwycięstwo nad trzykrotnym mistrzem świata uczcili przy dźwiękach muzyki tanecznej!

Polscy siatkarze bawią się przy disco polo! Wczorajsze zwycięstwo nad trzykrotnym mistrzem świata uczcili przy dźwiękach muzyki tanecznej!

dodano: 17.09.2014

Po wczorajszym emocjonującym meczu Polska - Brazylia nasi siatkarze świętowali zwycięstwo przy hitach disco polo! W szatni panowała atmosfera euforii a w tle leciał przebój „Szalona Ruda” DJ DISCO i MC POLO.


Fot. Tomasz Radzik SE

Nasi siatkarze sprawili nam wczoraj ogromną radość wygrywając pojedynek z trzykrotnym mistrzem świata, drużyną z Brazylii. Po dramatycznym meczu Polacy pokonali rywali 3:2. Brazylijczycy nie kryli rozgoryczenia. To była ich pierwsza porażka w turnieju. Zwycięstwo Polaków tak ich rozzłościło, że puściły im nerwy i w ruch poszły obraźliwe gesty i słowa.

A jak odreagowali to nasi sportowcy? W szatni bawili się przy tanecznych rytmach disco polo! Jak widać na krążącym w sieci filmiku nagranym po meczu przez członków drużyny na stres najlepsza jest polska muzyka taneczna. Chłopaki, tak trzymajcie!