Polo Tv Newsy Porwanie frontmana zespołu Fanatic! Nieznana historia legendy disco polo!

Porwanie frontmana zespołu Fanatic! Nieznana historia legendy disco polo!

dodano: 03.06.2014

Tę historię opowiedzieli tylko nam! – Nasz frontman został porwany przez konkurencję! – zdradzają portalowi polotv.pl muzycy legendarnej formacji Fanatic!

Ta historia pokazuje jak rozchwytywana była i jest do dziś legenda polskiego disco – grupa Fanatic! Członkowie zespołu dzielą się tą historią tylko z Czytelnikami naszego portalu. Wszystko zdarzyło się podczas występu na jednej z zabaw…
- Miało to miejsce w latach 90. w miejscowości Janów niedaleko Białegostoku – mówią nam członkowie formacji. - Podczas przerwy między graniem nasz frontman Jurek (Jerzy Ślubowski – red.) wyszedł na chwilę zaczerpnąć świeżego powietrza na zewnątrz sali, gdzie odbywała się zabawa i… został porwany przez konkurencję sąsiedniej dyskoteki!
Na szczęście historia zakończyła się szczęśliwie - dzięki szybkiej interwencji ochrony. Ochroniarze dogonili odjeżdżający samochód i odbili Jurka!
I choć wtedy zespołowi nie było do śmiechu, dziś wspominają:
- Wszystko skończyło się dobrze. Teraz my możemy się z tego tylko śmiać.
Fanatic to giganci disco polo. Już 4 lipca na festiwalowej scenie Polo Hit Festivalu w Szczecinku obchodzić będą jubileusz 25-lecia. Bądź tam z nami i świętuj najbardziej szalone muzyczne urodziny w Polsce!