Polo Tv Newsy Postawiliśmy na Mastersa!

Postawiliśmy na Mastersa!

dodano: 05.10.2012

Oto jego historia.

Paweł Jasionowski, lider i wokalista zespołu Masters,  urodził się w Zambrowie. Z muzyką związany jest od dziecka. Przez 12 lat uczył się grać na fortepianie i saksofonie. Jako nastolatek był członkiem Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Zambrowie. Ukończył średnią szkołę muzyczną w Łomży w kasie saksofonu. Obecnie studiuje kulturoznawstwo w Warszawie.  Ponadto od 2011 roku prowadzi w każdą niedzielę program „Dancefloor” na antenie iTV a obecnie jest jurorem w programie  „ Disco Star „  który będzie można oglądać od połowy października w telewizji  Polo TV.

Jest producentem muzycznym i kompozytorem większości swoich utworów, które tworzy we własnym studiu nagraniowym. Wydał już 2 płyty, a w swoim dorobku artystycznym posiada ponad 40 utworów. Aktualnie przygotowuje materiał na kolejny krążek, który światło dzienne ujrzy jesienią 2012 roku.

W 2012 roku w rodzinnym mieście otrzymał od burmistrza specjalną nagrodę – Złotego Żubra – za twórczość i wkład wniesiony w upowszechnianie kultury.