Polo Tv Newsy Potrzebujecie odrobiny relaksu na weekend? Obejrzyjcie koncert z Festiwalu Dobrej Zabawy w Sopocie. Już w niedzielę godzina 20:10 tylko w Polo tv.

Potrzebujecie odrobiny relaksu na weekend? Obejrzyjcie koncert z Festiwalu Dobrej Zabawy w Sopocie. Już w niedzielę godzina 20:10 tylko w Polo tv.

dodano: 24.09.2014

W niedzielę nie zabraknie Wam dobrego humoru. Mamy dla Was koncert z Festiwalu Dobrej Zabawy w Sopocie. Imprezę poprowadzą tryskający dowcipem Marcin Siegieńczuk oraz Pierwsza Zmiana radia Vox FM czyli Norbert Bieńkowski, Ania Chmiel i Konrad Piwowarski. Oni zadbają o Wasz dobry nastrój a na scenie zaprezentują się Etna, MIG oraz Weekend.
Potrzebujecie dawki energii i dobrego humoru? Włączcie w niedzielę Polo tv i obejrzyjcie pierwszą część koncertu z Festiwalu Dobrej Zabawy w Sopocie. Czeka Was wieczór pełen atrakcji. Najlepsi artyści i największe hity oraz dowcipne wypowiedzi prowadzących koncert wprowadzą Was w znakomity nastrój. Zabawcie się przy przebojach grupy MIG, Weekend i Etny. Nie przegapcie tego wydarzenia. Oglądajcie już w niedzielę 28 września o 20:10.


Tagi