Polo Tv Newsy Powróćmy do Edenu! Zobacz kulisy ostatniego w tym roku letniego festiwalu disco polo oraz gorącą nowość od Czadomana!

Powróćmy do Edenu! Zobacz kulisy ostatniego w tym roku letniego festiwalu disco polo oraz gorącą nowość od Czadomana!

dodano: 24.09.2014

Na jutrzejszy program Wszystko mi disco zapraszamy Was do klubu Eden w Trojanach koło Radzymina. Razem z Maćkiem Smolińskim zajrzymy za kulisy dwudniowego Festiwalu Disco Polo i Dance, który odbywał się tam w ostatni weekend wakacji. W programie także gorąca, letnia premiera teledysku Czadomana!
Poczujcie jeszcze raz atmosferę gorących sierpniowych nocy. Młodzi wykonawcy, najlepsza muzyka taneczna, wspaniała zabawa i gorące hity. W programie Wszystko mi disco spotkanie z gwiazdami festiwalu. Muzycy z grupy Soleo, Effect i Extazy opowiedzą o swoich występach i wrażeniach z tego niezwykłego wydarzenia. Nagrodę festiwalu dla zespołu roku otrzymała formacja Piękni i Młodzi. Zobaczcie, jak skomentował to Marcin Miller.
Już jutro także długo wyczekiwana premiera najnowszego klipu Czadomana „Kochane Panie". Będzie dużo pięknych kobiet a wśród nich Wasz tajemniczy superbohater. Jesteście ciekawi co wymyślił tym razem?

Oglądajcie Wszystko mi disco w czwartek 25 września, godzina 17:15. Już teraz zobaczcie zapowiedź programu.

Obejrzyjcie galerię zdjęć z planu teledysku!

Tagi